Неділя, 22.04.2018, 20:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2010 » Грудень » 22 » Український повстанський блокбастер «Чорний Ворон» коштуватиме 20 мільйонів
15:53
Український повстанський блокбастер «Чорний Ворон» коштуватиме 20 мільйонів

Україна, яка дала світові Довженка й уславилася своїм «поетичним кіном», за 20 років незалежності не створила жодного повнометражного художнього фільму, котрий би набув широкого глядацького резонансу. Марними виявилися сподівання на державу, яка «відстібує» на кіно жебрацькі подаяння. Виявилося, що і в цій сфері не зрушити воза без громадської ініціативи. Сміховинні бюджети наших вітчизняних фільмів дозволяють працювати лише на аматорському рівні.

 

Народний депутат України Микола Кульчинський та Ліга українських меценатів виступили ініціаторами всенародного зібрання коштів на створення першого українського високобюджетного кінофільму «Чорний Ворон» за однойменним романом Василя Шкляра. Твір, який розповідає про повстанську боротьбу українців проти більшовицької окупації у 20-х роках минулого сторіччя (знаменитий Холодний Яр), набрав виняткового розголосу серед читачів. На думку організаторів акції, роман «Чорний Ворон» є високохудожньою літературною основою для створення успішного фільму. Потрібні лише «голлівудські стандарти» у підході, насамперед фінансовому, до виробництва високоякісного кінопродукту, який потребує за українськими мірками (все-таки українськими) щонайменше 20 мільйонів гривень. Сума немала, але організатори, котрі вже мають неабиякий досвід у царині акумулювання коштів на українські справи, налаштовані оптимістично. Микола Кульчинський успішно пройшов таку практику в організації дорогого фестивалю Мазепа-Фест, Олесь Доній зі своєю «Останньою барикадаю» порадував нас низкою фестивалів від Гуляйполя до Повстансько-патріотичної пісні в Ірпені. Ліга українських меценатів уже звернулася до поважних інституцій в Україні  та за кордоном й отримала позитивні сигнали.

 

Реалістичним цей проект вважає і Національна спілка кінематографістів, голова якої Сергій Тримач увійшов до Оргкомітету.

 

Крім того, Оргкомітет працюватиме з інвесторами та безпосередніми творцями фільму за принципом недержавного тендеру. Так, на конкурсній основі уже розпочався пошук головного режисера та виконавця головної ролі – отамана Чорного Ворона.

 

 

Кошти із зазначенням «На фільм «Чорний Ворон» надсилати на 

р/р №26002097778 в АБ «Експрес-Банк» у м. Києві

МФО 322959

ЄДРПОУ 35252758    

Переглядів: 371 | Додав: Sofi
Всього коментарів: 1
Рейтинг: 0
Им’я: Софія Кримовська
Написав(ла): Sofi | Дата: 22.12.2010, 15:55 


Книга - БОМБА!!!!!!
Її треба читати і перечитувати УСІМ!!!!!
0   Спам
1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]